YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LİSANS PROGRAMI 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LİSANS PROGRAMI 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Yönetim Bilişim Sistemleri 1. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
YBS108 Veri Tabanı Sistemlerine Giriş Dr. Öğr. Üyesi Ni̇lüfer YILDIRIMHAN Dr. Öğr. Üyesi Ni̇lüfer YILDIRIMHAN 19.4.2024 Pazartesi 10.00 CE114
YBS104 Pazarlama Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL 16.4.2024 Salı 14.00 BZ08
TURK102 Türk Dili II Dr. Öğr. Üyesi Nur Nuriye ÖZMEL Dr. Öğr. Üyesi Nur Nuriye ÖZMEL 16.4.2024 Salı 11.00 BZ08
YBS106 İşletme Matematiği II Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ADAK Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ADAK 17.4.2024 Çarşamba 14.00 CE114
ENG102 English II Öğr. Gör. Gürel ÇELİK Öğr. Gör. Gürel ÇELİK 18.4.2024 Perşembe 10.00 DE111
EKON182 Ekonomi II Dr. Öğr. Üyesi Burhan GÖKLEMEZ Dr. Öğr. Üyesi Burhan GÖKLEMEZ 18.4.2024 Perşembe 14.00 CE114
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LİSANS PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Yönetim Bilişim Sistemleri 2. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
IST282 İstatistik II Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ADAK Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ADAK 15.4.2024 Pazartesi 14.00 BZ08
YBS204 Web Tabanlı Uygulama Programlama Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Helvacı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Helvacı 16.4.2024 Salı 10.00 CE106
PFE204 Öğretim Teknolojileri Dr. Öğr. Üyesi Tolga TOPCUBAŞI Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL 16.4.2024 Salı 17.00 BZ08
AIIT202 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya TÜRKMEN Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya TÜRKMEN 15.4.2024 Pazartesi 11:30 BZ08
PFE202 Eğitim Psikolojisi Dr. Öğr. Üyesi Lütfullah ÇELİKTEN Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL 18.4.2024 Perşembe 17.00 BZ08
EKON284 Finansal Muhasebe II Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEY Öğr. Gör. Yılmaz GÜNEY 18.4.2024 Perşembe 10.00 CE114
YBS202 Araştırma Yöntemleri Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL 19.4.2024 Cuma 11.00 BZ08
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LİSANS PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
Yönetim Bilişim Sistemleri 3. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
YBS328 Örgütsel Davranış Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL Dr. Öğr. Üyesi Yunus ADIGÜZEL 16.4.2024 Salı 11.00 CE114
YBS302 İşletmelerde Veri İletişimi Öğr. Gör. Dr. Hüsrev Kastacı Öğr. Gör. Dr. Hüsrev Kastacı 16.4.2024 Salı 14.00 DE111
YBS332 Siber Güvenlik Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Helvacı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Helvacı 17.4.2024 Çarşamba 10.00 CE106
YBS308 Finans Öğr. Gör. Sevgi Turan Öğr. Gör. Sevgi Turan 17.4.2024 Çarşamba 14.00 BZ08
YBS324 Kurumsal Kaynak Planlama Dr. Öğr. Üyesi Berkant DULKADİR Dr. Öğr. Üyesi Berkant DULKADİR 18.4.2024 Perşembe 10.00 BZ08
PFE302 Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Doç. Dr. Hamiyet SAYAN Doç. Dr. Hamiyet SAYAN 17.4.2024 Çarşamba 17.00 EE114
YBS326 Yöneylem Araştırması Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ADAK Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ADAK 19.4.2024 Cuma 11.00 CE114
Görüntülenme: 1093 Yayınlanma Tarihi: 5 Nisan 2024 Güncellenme Tarihi: 17 Nisan 2024 10:51:59